Zaproszenie na szkolenie

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE OBSERWATORÓW, Z WYDANIEM CERTYFIKATÓW.

W dniu 08.10. 2022 r. pod auspicjami Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza odbędzie się szkolenie obserwatorów lotów konkursowych z wszystkich obowiązujących regulaminów dla  ras wysokolotnych.

Gospodarzem szkolenia i spotkania integracyjnego będzie Antoni Oruba, przewodniczący KHGWiA, który zaprasza wszystkich zainteresowanych do 46-023 Osowiec, ul. Lipowa 12. Szkolenie rozpocznie się o  godz. 10.30, które przeprowadzi Andrzej Liwczak, koordynator ds. lotów konkursowych. Uczestnicy na koniec otrzymają  Certyfikaty, wydane  przez Kolegium Sędziów. Może uda się zrobić jeszcze lot konkursowy budapeszteńskimi wys. i szkolenie praktyczne w tej rasie.

Organizatorzy zapraszają po szkoleniu do hotelu nad Jeziorem Turawskim, gdzie będzie spotkanie integracyjne, z możliwością  rezerwacji noclegu ze śniadaniem. Koszt pobytu dla uczestników to tylko 70 zł/os dla korzystających z noclegu, natomiast całość wyżywienia pokryje Polski Związek. Chętnych do przyjazdu prosimy o potwierdzenie przybycia (z noclegiem lub bez) na maila  anton.oruba@gmail.com lub telefonicznie 602-504-582, w terminie do 24.09.2022. Serdecznie zapraszamy do udziału hodowców z wszystkich klubów przynależnych do PZHGRiDI.